Nápady a inspirace

Jedinečné dekorace nejen na stěně…

Dětské plastové šablony pro opakované použití (5 ks) // KOHOUT

Malířský talent nejde vždy ruku v ruce s touhou změnit interiér našeho domova. Co však dělat, když je interiér téměř hotový, ale žádná z dekorací dostupných v obchodech s materiálem nesplňuje naše požadavky? Šablony vám pomohou vytvořit originální vzory na jakémkoli povrchu. V tomto příspěvku vám ukážeme, že šablony nemusíte používat jen při zdobení stěn. Atraktivní dekor se dobře hodí i jako doplněk k textiliím.

Nedostatek hotových dekorací v obchodech neznamená konec světa. Již dlouho je známo, že nejlepší dekorace jsou ty, které jsou vyrobeny ručně. Malování na látky je skvělým nápadem nejen pro trávení volného času, ale také pro uspořádání jedinečného interiéru nebo šatníku. Pomocí šablon můžete dát starým předmětům nový vzhled a změnit jejich charakter na neobvyklejší, přizpůsobený vašim preferencím. Tímto způsobem můžete vytvořit zcela nové záclony, polštáře, ubrusy, ale také tašky nebo oblečení a dát jim druhý život. Nejdůležitější je však při výběru materiálu pro práci zkontrolovat, zda je dostatečně savý a hladký.
K vytvoření vzoru se nejlépe hodí speciální barvy vhodné k malování na textil, křídové, akrylové nebo latexové barvy. Výběr nástrojů také nemůže být náhodný. K práci se vám budou hodit tuhé štětce nebo houbové štětce, které jsou k dispozici v naší nabídce. Je třeba také pamatovat na to, že povrch, na který malujeme, by měl být čistý a chráněný proti vniknutí barvy. Trvanlivost vyrobeného vzoru závisí na použitých materiálech a vhodné údržbě - tkaniny by se neměly prát při příliš vysokých teplotách.
Jak můžete vidět na fotografiích realizací zaslaných našimi zákazníky, šablony fungují dobře nejen na stěnách. Umožňují také osvěžit dekorace našich interiérů a další prvky každodenního použití, změnit jejich původní podobu a dát jim nový, zajímavý charakter. Vzhledem k tomu, že naše kolekce zahrnují mnoho různých designů, každý si jistě najde něco pro sebe! Zveme vás, abyste se s námi podělili o výsledky své práce!