Nápady a inspirace

Originální tipy pro vánoční výzdobu

Originální tipy pro vánoční výzdobu

Předvánoční čas je rušným obdobím plným příprav na nejkouzelnější chvíle v roce. Přesto stojí za to věnovat pár chvil výzdobě svých čtyř stěn. Dnes vám ukážeme tři tipy na originální dekorace. Jako vždy nás budou provázet šablony, ale tentokrát nejen na malování. Uvidíte, že vánoční výzdoba nemusí být vůbec triviální!

 

Za prvé: šablona a umělý sníh

 

Při vánočním zdobení domu zdobíme vánoční stromek, dveře, ale často zapomínáme na okna. Je to velká škoda! Zimní výzdoba navodí neobvyklou vánoční atmosféru. Dokonalé uspořádání může zcela změnit celý interiér. Santovy sáně, vánoční stromek, sněhulák nebo celá sada různých vánočních prvků zajímavě ozdobí všechna vaše okna. Jak používat šablonové barvy k natírání oken? Je to jednoduché! Umístěte vzor na okno a nastříkejte na něj umělý sníh. Jedinečný efekt je zaručen

 

Za druhé: Vánoční cukroví

 

Myslím, že si nikdo nedokáže představit Vánoce bez cukroví. Kromě vůně a chuti mohou dorty a sušenky lákat i svým úžasným vzhledem. Šablony lze použít na jakékoli sladké zdobení, od cukrové polevy, potravinářských fixů až po nádhernou královskou polevu. Perníkové vánoční stromky jsou stále vzácnější. Pokud však chcete oživit tradici z dětství, sáhněte po šablonách! Své chutné ozdoby na vánoční stromeček můžete snadno a příjemně zkrášlit!

 

Za třetí: zasněžený strom

 

Šablony už nepotřebujeme. Potřebujeme jen svou představivost a umělý sníh. Stříkání větví vánočního stromku je skvělý způsob, jak vytvořit přirozeně vypadající zasněžený stromek. Svůj sen o bílých Vánocích si můžete snadno splnit. To je ideální nápad pro všechny milovníky zimní zasněžené krajiny.

 

Všechny produkty najdete na našich webových stránkách!