Nápady a inspirace

Narozeninový věnec

Narozeninový věnec

Blíží se narozeninová oslava? Nebo si chcete vytvořit útulný koutek pro trávení času s rodinou a hledáte efektní ozdobu interiéru? Vsaďte na girlandu a ozdobte své čtyři stěny nenapodobitelným způsobem! Zajímá vás, co přesně je věnec? Jedná se rozhodně o jednu z nejklasičtějších dekorací, která se skládá z několika prvků spojených stuhou nebo provázkem. Takovou ozdobu můžete vyrobit z jakéhokoli materiálu. Květiny? Papír na skvrny? Papír? Možná balónky? Rozhodnutí je na vás! V dnešním příspěvku vám ukážeme, že příprava takové dekorace je hračka a samotný proces přinese spoustu zábavy jak vám, tak vašim dětem! Jak vyrobit věnec a kde ho ještě můžete použít? Co k tomu bude potřeba? Inspirujte se, vyberte si něco pro sebe a vytvořte si úchvatnou výzdobu u sebe doma!

KDE JINDE LZE VĚNEC POUŽÍT?

Zdaleka největší výhodou věnců je jejich univerzálnost. Tyto dekorace se používají na mnoha místech, od každodenního interiérového designu přes speciální akce až po sváteční výzdobu. Lze je vyrobit několika způsoby a z libovolných materiálů. Věnec je také skvělý nápad pro svatební dekorace. Ručně vyrobená ozdoba s iniciálami šťastného páru udělá tento výjimečný den pro vaše hosty nezapomenutelným na dlouhou dobu! Vrací se někdo blízký po dlouhé nepřítomnosti domů? Překvapte ji a uspořádejte nezapomenutelnou uvítací party! Snění o dokonalém Vánoce věnec? Vytvořte si věnec snů, vystavte ho nad krb a vytvořte si doma vánoční atmosféru za nízkou cenu. Použijte k jejich vytvoření písmena libovolného fontu. Classic Times Roman nebo modernější Psací stroj? Volba je na vás! Potřebujete jen trochu vůle a neomezenou představivost.

CO BUDETE POTŘEBOVAT?

Zdá se, že výroba narozeninového věnce je složitá, drahá a časově náročná? Nic špatného! Před zahájením práce je však vhodné připravit všechny potřebné produkty. Co budete potřebovat? Zde je nákupní seznam! Šablony z kolekce Nakleo Letters&Numbers, vaše oblíbené sada barev, a hladké houbové štětce vám pomohou vytvořit dokonalý transparent. S jejich použitím vyplníte každý, i ten nejmenší prvek s přesností a celé dílo bude vypadat nenapodobitelně. Barevná stuha nebo provázek a páska vám pomohou umístit nápis na jakýkoli povrch. Chcete-li ještě více zdůraznit efektní efekt, ozdobte celou kompozici vystřiženými papírovými praporky, balónky nebo jinými dekorativními prvky. Podívejte se do našeho obchodu a vsaďte si na oblíbený motiv svého dítěte!

NAROZENINOVÝ VĚNEC – PŘÍPRAVA

Vlastnoručně vyrobená dekorace přináší nejen obrovské uspokojení, ale je také skvělou formou zábavy, a to jak pro starší, tak pro mladé. Výroba věnce je hračka a konečný výsledek jistě každého potěší. Jak to udělat krok za krokem? Už teď spěcháme na pomoc! Připravili jste si výše uvedené potřebné materiály? Jdeme na to! Přilepte vybrané šablonu na lepenku, vyplňte ji svým oblíbeným barevnou paletou a list opatrně odtrhněte. Nechte vzor zaschnout a celý proces opakujte tolikrát, kolikrát potřebujete. Po úplném zaschnutí každého písmene protáhněte materiály provázkem nebo stuhou ve správném pořadí a připevněte je na zvolený povrch pomocí pásky. Nyní je nejvyšší čas přejít do závěrečné fáze a doladit dílo svým oblíbeným motivem!

KONEČNÝ VÝSLEDEK

Takto připravený transparent je základem pro další výzdobu. Na jaký leitmotiv vsadíte? Motýli a pohádka zemi víl na trochu zábavy a kouzelných dobrodružství? Nebo možná svět plný vesmíru vozidel a souhvězdí na velký den malého astronauta? V naší široké nabídce najdete široký výběr designů, díky nimž jistě splníte očekávání i toho nejnáročnějšího dítěte. Dokonalou závěrečnou tečkou celé kompozice budou barevné balónky s potiskem, stuhy, konfety, lampiony a svíčky a efektní efekt navíc podtrhnou efektní třpytky. Hotovo! Podívejte se do našeho obchodu, inspirujte se a vytvořte narozeninovou oslavu přímo podle snů vašeho batolete! Vyzýváme vás, abyste se s námi podělili o svá díla, a podrobný návod na přípravu věnce najdete na našich stránkách kanálu.

Napsat komentář