Nápady a inspirace

Nápady na dokonalý Valentýn doma

Nápady na dokonalý Valentýn doma

Láska, přátelství, svíčky, romantické chvíle s milovanou osobou – tyto a mnohé další aspekty jsou spojeny s každoroční oslavou zamilovaných. Myslíte si, že romantická večeře ve dvou je jedním z nejotřepanějších nápadů, jak strávit Valentýna? Nic nemůže být špatnějšího! Místo drahé restaurace vsaďte na útulné uspořádání interiéru ve valentýnském stylu! Stačí originální dekorace a ručně vyrobený dárek přímo od srdce! V následujícím blogu najdete nejen několik nápadů na dokonalý dárek pro milovanou osobu, ale také se seznámíte s tradicí a historií tohoto výjimečného dne. Nechte se inspirovat a udělejte radost svému miláčkovi!

Zábavná fakta o Valentýnu

Počátky tradice mezinárodního svátku svatého Valentýna sahají až do středověku. Tento zvyk byl rozšířen v jižní a západní Evropě a dnes se slaví téměř ve všech koutech světa. Tato každoroční akce se koná 14. února a je pojmenována po svatém Valentýnovi. Jedním z nejznámějších zvyků tohoto svátku je dávat svým blízkým milostná vyznání na karty nebo dopisy. Navzdory mnoha podobnostem se tento den slaví různými způsoby v závislosti na zemi a její kultuře. V USA se svátek svatého Valentýna, stejně jako další svátky, slaví velmi okázale. Papír srdce a všude jsou rozesety květiny. V Německu jsou však předpovědi a plnění přání velmi oblíbené. Je třeba také dodat, že Itálie je považována za hlavní město dovolené milovníků kouzel. V tento den se také slaví zásnuby a odstíny, které symbolizují lásku, jsou především červená a zlatá.

Valentýnské přání

S Valentýnem je nejvíce spojena tradice obdarovávání svých blízkých. Podle průzkumu jsou nejčastěji vybíraným dárkem milostné dopisy. Vsadíte na nákup hotových karet? Nebo možná sami vytvoříte originální dárek? Nic není tak výjimečné jako ručně vyrobený dárek a jeho příprava je jednodušší, než si myslíte! V naší široké nabídce najdete šablona určené pro individuální styling personalizovaných karet. Vzor namalujte pomocí třpytivé barvy a vyplňte střed kouzelným vyznáním lásky. Připraveno! Nejste příznivcem psaní dopisů? Máme pro vás skvělou alternativu! Díky našim šablonám můžete během chvilky proměnit klasický fotorámeček v jedinečný suvenýr. V tento den se vyplatí obdarovat nejen své blízké, ale i nejbližší přátele nebo rodinu. Ručně zdobené ložní prádlo nebo hrnek je stejně jedinečným a originálním dárkem.

Valentýnský interiér

Máte už pro svou “druhou polovičku” nějaký dárek? Je nejvyšší čas vyzdobit interiér! Překvapte svou drahou polovičku a udělejte jedinečnou dekorační metamorfózu! Není nic romantičtějšího než večeře ve dvou doma. Vsaďte na věnec papírových srdcí! Na našich webových stránkách najdete podrobný návod krok za krokem. instrukce jak takovou univerzální ozdobu vyrobit. Celé aranžmá skvěle doplní běhoun na stůl nebo ubrus plný cukrářských motivů a výrazné odstíny červené barvy navíc podtrhnou jedinečný charakter interiéru. Skvělým nápadem jsou také vonné svíčky, rozsypané okvětní lístky růží a vlastnoručně vyzdobené lucerny. Nechte se unést svou fantazií! Nechte kouzelnou atmosféru Valentýna přijít k vám domů!

Nápady na dokonalý Valentýn doma

Napsat komentář