Nápady a inspirace

3 nápady na jarní proměnu interiéru

3 nápady na jarní proměnu interiéru

Příroda se probouzí k životu, radostný zpěv ptáků, stále delší dny plné slunečního svitu – je nejvyšší čas na jarní metamorfózu! Začněte s generálním úklidem a vsaďte na skutečnou explozi vašeho oblíbeného ročního období v interiéru. Osvěžení interiéru způsobí změny nejen v prostředí, ale také naplní vaši duši novou energií a podpoří revoluční změny v životě. Přesvědčte se sami, že návrh interiéru nemusí být ani drahý, ani časově náročný. S pomocí šablon vnesete do svého domova v mžiku oka skutečnou slunečnou auru. Nevíte, kde začít? Jaké barvy a vzory zvolit? Jaro je královstvím originálních a živých motivů! V dnešním příspěvku vám prozradíme, jak do svých útrob vnést teplé dny, a odpovíme na všechny nepříjemné otázky. Získejte jarní inspiraci a použijte ji ve svém interiéru!

JARNÍ VEGETACE

Rostliny jsou dekorace, které můžeme měnit s každým ročním obdobím. Znovuzrozená jarní příroda je skutečným lékem nejen pro chladný vzduch, ale také pro naši mysl. Jemná, decentní vegetace vytváří dokonalou atmosféru pro večerní chvíle s knihou a odpočinek po náročném dni v práci. Tulipány, hyacinty, karafiáty, narcisy, kosatce – tyto a mnohé další rostliny jsou kvintesencí teplých jarních dnů. V naší široké nabídce najdete spoustu inspirace. Z klasických růže, přes divoké květiny, až po exotické palmy. Tradiční rozeta rozhodně ozdobí ženský, elegantní dekor a divoké rostliny udrží svěžest i v tom nejnáročnějším interiéru. Vyplatí se také vsadit na poněkud odvážnější, orientální motivy palem. Díky nim získá váš interiér jedinečnou atmosféru přímo z tropů!

3 nápady na jarní proměnu interiéru
3 nápady na jarní proměnu interiéru

PALETA JARNÍCH BAREV

Jednou z největších výhod jarní metamorfózy je široká škála odstínů. Převládají zde tlumené béžové a šedé barvy, přes jemnou pastely, až po intenzivní odstíny zelené nebo tmavě modré. Hrát si s barvami je velké dobrodružství! Světlé tóny nejenže dodají prostornost, ale budou také dokonalým základem pro výrazné barevné akcenty a květinové dekorace. Pastelové odstíny růžové, modré nebo fialové vám zase umožní spojit jemnost a harmonii s trochou dynamiky. Intenzivní odstíny více odrážejí vaši duši? Sázka na lahvově zelenou nebo tmavě zelenou tmavě modrá, které dokonale vystihnou atmosféru nadcházejícího jara! Takové odvážné uspořádání skvěle doplní i nejmódnější barva letošního roku – Viva Magenta. Co je to daný odstín, co znamená a jak ho vnést do svého interiéru? Všechny informace najdete v jednom z našich nedávných blogů.

JARNÍ INTERIÉROVÉ DOPLŇKY

Už jste si vybrali své oblíbené květinové motivy a zvolili správné barvy? Čas na nejpříjemnější krok! Při každé metamorfóze hrají nejdůležitější roli doplňky. Kromě sytých odstínů a zelené vegetace se vyplatí vsadit také na ručně vyráběné ozdoby. Pomocí šablon vyzdobíte téměř jakýkoli povrch za nízkou cenu. Díky nim proměníte klasické keramické vázy v jedinečnou jarní dekoraci. Skvělým nápadem je také složení dekorativních polštářů v ložnici v intenzivních odstínech. Žluté odstíny slunečního světla? Nebo možná tmavě modrá? Volba je na vás! Živé květiny skvěle doplní kovové regály a dřevěný nábytek, díky čemuž celý dekor získá nádech loftového akcentu. Abyste tuto neopakovatelnou atmosféru ještě více podtrhli, vyplatí se vsadit na balkon nebo terasu porostlou břečťanem. Vaši hosté pak budou moci obdivovat jedinečný styl celého interiéru již při vstupu.

3 nápady na jarní proměnu interiéru

Napsat komentář