Nápady a inspirace

Šablony v dětském pokoji

Šablony v dětském pokoji

Každý chce, aby jeho dítě bylo plné radosti a nadšení. Koneckonců, úsměv batolete je tím nejkrásnějším darem, který rodiče dostávají. Jak přivolat štěstí na tvář svého dítěte? Den dětí se rychle blíží! Udělejte mu radost a postarejte se o výzdobu jeho království! Správně zařízený interiér má mnoho praktických funkcí a především podněcuje kreativitu dítěte, která je pro jeho rozvoj tak důležitá. Naše šablony vám umožní vykouzlit přátelský prostor, kde se vaše dítě bude moci učit a hrát si každý den! Takové pohádkové motivy potěší i to nejnáročnější batole. Níže najdete několik nejužitečnějších tipů, které vám tento úkol rozhodně usnadní. Zveme vás!

TÉMATICKÉ POKOJE

Dětské tematické pokoje jsou kouzelným prostorem, kde se rozvíjí jejich nekonečná fantazie. Je to místo, kde se fantazie a sny stávají skutečností. Jak takový interiér zařídit? Prvním krokem je výběr motivu. Tento nápad spočívá v uspořádání pokoje inspirovaného konkrétní pohádkou, místem nebo vášní a zájmy vašeho dítěte. Trochu astronaut fascinován vesmírným dobrodružstvím mezi planetami a hvězdami? A víla cesta do kouzelného lesa plného fantastických bytostí? Nebo třeba objevování podmořského světa plného barevných ryby a roztomilé delfíny? Možnosti jsou nekonečné! Naše široká nabídka jistě splní i ty největší požadavky chlapců a dívek. Stačí jen několik jednoduchých kroků a kreativní šablony ze stránek Nakleo Kids Collection stačí k oživení každého prostoru a vytvoření jedinečného dětského pokoje.

Šablony v dětském pokoji
Šablony v dětském pokoji

ZÁBAVA S BARVAMI

Zohlednění barevnosti stěn je jedním z nejdůležitějších prvků při zařizování dětského pokoje. Zde se vám otevírají neomezené možnosti! Odstíny jsou klíčem k vyjádření emocí a vytvoření útulného prostředí kolem každého malého dítěte. Dětský pokoj by měl být jasně rozdělen na tři nejdůležitější zóny. Na místě určeném pro bláznivé hry by rozhodně měly být intenzivní barvy které rozvíjejí talent, fantazii a sny každého dítěte. Učební zóna by měla mít trochu jednodušší výzdobu a měla by mít více tlumené odstíny. Pak nebude problém zaměřit se na rozvoj a učení! Stejně důležitou součástí dětského pokoje je i odpočinek. Stojí za to používat měkké, uklidňující barvy, aby si batole mohlo odpočinout a zregenerovat se po intenzivní hře a učení. Správně uspořádaný interiér ovlivňuje pohodu dítěte a podporuje vytváření pozitivních emocí. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte dokonalý prostor pro své děťátko!

KREATIVNÍ ŠABLONY PRO DĚTI

Výtvarná učebna podporuje kreativní sebevyjádření prostřednictvím kreslení a malování. Na stránkách Nakleo Creative Kids Řada je vynikající alternativou ke standardním řešením, která byla vytvořena s ohledem na vývoj každého batolete. Kreslení různě složitých obrázků v mžiku oka zlepšuje motorické a manuální dovednosti dětí. Díky originalitě šablon už nebude malování barvami nebo pastelkami problém, ale ideální zábava na dlouhé hodiny. Díky široké nabídce motivů si vaše batole najde něco pro sebe! V každé sadě je 8 různých vzorů. Kreativní šablony jsou také skvělým způsobem, jak budovat rodinné vazby. Rodiče mohou navrhnout a zařídit pokoj společně se svým dítětem, zapojit se do celého tvůrčího procesu a strávit spolu cenný čas.

Šablony v dětském pokoji