Nápady a inspirace

3 nápady na svatební dekorace

3 nápady na svatební dekorace

Plánování výzdoby je nesmírně důležitým úkolem pro každý pár, který chce na své svatbě vytvořit jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. Dobře vyzdobený sál vytváří nejen krásné zázemí pro obřad a hostinu, ale také dodává kouzlo a šarm celé oslavě. Nezapomeňte, že výběr správných dekorací je velmi důležitý. Jejich dobrá kvalita vám umožní nejen vychutnat si kouzelnou výzdobu, ale také si uchovat památku na nejkrásnější den ve vašem životě. Bez ohledu na to, v jakém stylu chcete svatbu uspořádat, existuje mnoho kreativních způsobů, jak zařídit jedinečnou svatební síň. Co takhle zdobení pomocí šablon? Stačí trocha inspirace! V dnešním blogu vám ukážeme 3 nadčasové nápady na originální výzdobu, která nepochybně potěší všechny hosty!

VÍTACÍ DESKA

Uvítací tabule je skvělý způsob, jak přivítat hosty a vytvořit jedinečný dojem hned na začátku obřadu. Takový banner může obsahovat osobní pozdrav, vaše jméno a příjmení jména nebo svatba datum. Je to dokonalý způsob, jak vyjádřit lásku a radost z tak významného dne. Ve světě svatebních dekorací rozhodně vládnou květinové ozdoby. Classic růže? Nebo možná trochu odvážnější, folklorní motiv? Jaký styl si vyberete, záleží jen na vaší kreativitě! Přivítejte své svatební hosty jedinečným způsobem! Vždyť bez nich by vaše recepce rozhodně nebyla stejná!

SLADKÝ STŮL

Jedním z neodmyslitelných prvků výzdoby svatební síně, který je jistě velmi oblíbený, je sladký stůl. Svatební síni dodá nejen půvab a barvu, ale bude také atrakcí pro hosty. Při zařizování takového stolu se vyplatí zaměřit se nejen na rozmanitost, ale také na estetiku. Barevné sušenky s krémem? Klasické košíčky? Nebo snad elegantní a chutné koláče? Vsaďte si na své oblíbené sladkosti! Můžete také zvážit uspořádání tematického sladkého stolu, který bude odrážet vaše zájmy. Rádi cestujete? Vsaďte si na pochoutky ze země, kterou jste společně navštívili! Je třeba pamatovat také na viditelné odlišení sladkého stolu od ostatních dekorací. Díky tomu budou vaši hosté rádi využívat vámi připravené atrakce a pochutnávat si na svatebních dobrotách!

SVATEBNÍ DŘEVĚNÉ PROSTÍRÁNÍ

Chcete-li ještě více ozvláštnit místa pro hosty, můžete zvážit přidání svatebního prostírání na jejich prostírání. Jedná se o malé ozdobné prvky z plátků dřeva, které se obvykle umísťují pod talíře nebo sklenice každého hosta. Tímto způsobem dodáte celému aranžmá eleganci a styl a vaši blízcí se budou jistě cítit výjimečně. Navíc se vyplatí vsadit na personalizaci a uvést na ně jména hostů. Je to jednoduchý, ale originální způsob, jak zvýraznit každé místo u stolu. Svatební prostírání je také velmi oblíbeným suvenýrem, který si můžete odnést jako malý dárek z oslavy novomanželé. Nezapomeňte však dekoraci pečlivě chránit bezbarvým lakem. Díky tomu si vaši blízcí budou moci dárek déle užívat a vzpomínat na tyto nezapomenutelné okamžiky!

3 nápady na svatební dekorace

Napsat komentář