Nápady a inspirace

Šablony ve stylu Pop Art

Šablony ve stylu Pop Art

Pop Art styl je explozí barev, energie a odvážného sebevyjádření. Proč byste si měli vyzkoušet výrobu šablon v tomto stylu? Co to vlastně je Pop Art a čím se vyznačuje? Je to umění, které vám umožní vyjádřit své pocity a přesvědčení jedinečným uměleckým způsobem! S intenzivními barvami a živými kontrasty popustíte uzdu své kreativitě a vytvoříte jedinečné umělecké dílo, které jistě potěší a přitáhne pozornost každého. Tvůrci pop-artu se často odvolávali na symboliku, jako motivy ve svých dílech používali obrazy, fotografie a obrazy slavných postav, plakáty a výrobky každodenní potřeby. Hrajte si s tvarem a barvami! Nechte se inspirovat a vytvořte si své vlastní jedinečné umělecké dílo!

Šablony ve stylu Pop Art

NÁKUPNÍ SEZNAM:

  • šablona z Nakleo Kids Collection
  • hladké houbové štětce
  • akrylové barvy
  • barevný technický blok A4
  • maskovací páska
  • inkoustové umění
  • jednorázové rukavice
TIP Č. 1

PŘIPRAVTE MATERIÁLY

Nejdůležitějším krokem před lakováním je důkladné vyčištění povrchu, který nám poslouží jako základ pro pozdější ozdoby. Díky tomu bude naše dekorace vypadat esteticky a působivě. Začněte tím, že povrch, který chcete natírat, důkladně zbavíte prachu a veškerých nečistot. Než se pustíte do zdobení, vyberte si design, který nejlépe odráží vaši uměleckou duši. Máte rádi výzvy? Experimentujte s tvary a barevnou paletou! Pop Art styl je o honosných motivech inspirovaných komiksy a také o kontrastních geometrických formách. V naší široké nabídce najdete mnoho designů v abstraktních edicích, které do takové umělecké atmosféry dokonale zapadnou. Chcete-li ještě zdůraznit výraznost tohoto trendu, vsaďte na intenzivní metalické odstíny.

Šablony ve stylu Pop Art
TIP Č. 2

VYTVOŘTE OZDOBENÍ

Šablony ve stylu Pop Art

Po připevnění šablony k povrchu maskovací páskou přejděte k nejpříjemnější fázi celého procesu – malování! Buďte kreativní a bavte se sytými barvami! Opatrně nanášejte barvu na šablonu pomocí hladkých štětců s houbou a metodou tejpování. Jedná se o jemné poklepání na lakovaný povrch. Díky této technice získáte jemné přechody mezi barvami v podobě mlhy a jemné kouřovosti. Pamatujte, že méně je více! Je lepší nanést několik tenkých vrstev barvy než jednu silnou, aby nedošlo k rozmazání designu a úniku emulze pod šablonu.

TIP Č. 3

KONEČNÝ EFEKT

Po dokončení procesu lakování nezapomeňte nechat dílo důkladně zaschnout. Pokud byl vyroben na kusu papíru, vhoďte jej mezi knihy, abyste vyrovnali případné nesrovnalosti. Zdobení pomocí šablon je nejen skvělá zábava, ale také příležitost ukázat svou kreativitu a vyjádřit své emoce uměleckým způsobem. Hotové dílo můžete doplnit třpytkami nebo zirkony, abyste ještě více zdůraznili abstraktnost pop-artu. Skvělý nápad bude také použít opakování stejného motivu. To je také jeden z klíčových a nejčastěji používaných prvků tohoto trendu. Pochlubte se svou kreativní prací, zarámujte ji a vystavte v srdci svého domova!

Šablony ve stylu Pop Art

Napsat komentář