Nápady a inspirace

Dekorativní bordury v interiérovém designu

Dekorativní bordury v interiérovém designu

Ve světě interiérového designu jsou to často ty nejmenší detaily, které dodávají místnostem jedinečnou atmosféru. Dekorativní bordury jsou výjimečné prvky, které dokážou proměnit dekor každého interiéru bez nutnosti zásadní renovace nebo výměny nábytku. Tyto jemné ozdoby dodají místnostem originální charakter a styl. Díky nim můžeme vyzdvihnout krásu i v těch nejjednodušších aranžích. V dnešním příspěvku vám ukážeme, jak rychle a levně proměnit celý váš domov k nepoznání pomocí šablon! Co přesně jsou dekorativní pruhy? Na jaký motiv vsadit a kde jej nejlépe použít? Nechte se inspirovat a vytvořte si svůj vlastní jedinečný interiér!

CO JE TO HRANICE?

Bordura je ozdobná páska nebo proužek sloužící ke zdůraznění vybraných prvků interiéru. Dodávají se v různých velikostech a motivech, díky čemuž je možné je přizpůsobit jakémukoli designu interiéru. Šablony jsou vynikající alternativou k dekorativním bordurám. Vyznačují se mnohem nižšími náklady a jejich další výhodou je rozmanitost velikostí, které umožňují přizpůsobit produkty individuálním potřebám každého dekoratéra. Můžete je použít na různé materiály, jako je dřevo, látka, kov nebo keramika, čímž ještě zvýšíte jejich všestrannost. Tyto ozdobné lišty, důmyslně zdobené a rozmanité ve svých vzorech, se mohou stát tajemnou bránou do jiné reality ve vašem domově.

Dekorativní bordury v interiérovém designu
Dekorativní bordury v interiérovém designu

RŮZNÉ PROVEDENÍ

Jedním z nejvíce fascinujících aspektů dekorativních okrajů je jejich široká škála vzorů. Můžete se setkat s bordurami klasického charakteru, jako jsou stylizované květiny, geometrické vzory, nebo orientální motivy. Vyplatí se také experimentovat s moderními a abstraktními vzory, které dodávají interiéru jedinečný a inovativní vzhled. V naší široké nabídce najdete také dekorační lišty perfektní do dětského pokoje. Námořní motivy? hory? Nebo možná počítačový svět robotů? Vyberte oblíbený design vašeho dítěte a inspirujte ho, aby se každý den učil a hrál si! Barevnou paletu bordur lze sladit s celkovým designovým konceptem, což umožňuje vytvářet soudržné a harmonické prostory.

JAK A KDE POUŽÍT BORDUR V INTERIÉROVÉ DEKORACI?

Dekorativní bordury jsou všestranným a působivým doplňkem, který může učinit váš interiér ještě atraktivnějším. Díky rozmanitosti vzorů a možností použití umožňují kreativní experimenty a vytváření jedinečných aranžmá. Bez ohledu na to, zda dáváte přednost klasickému, tradičnímu stylu nebo moderní estetice – naše rozsáhlá nabídka obsahuje něco pro každého! Kde je můžete použít? Stěny jsou nejčastější volbou. Zde mohou bordury sloužit jako ozdobné lišty nebo rámy na obrazy a zrcadla. Stará skříň nebo komoda? Pomocí ozdobných lišt můžete starožitnému nábytku vdechnout nový život během mrknutí oka. Dalším skvělým nápadem je umístit je na obklady nebo keramiku v koupelně a kuchyni. Díky tomu váš interiér okamžitě získá jedinečný charakter a eleganci.

Dekorativní bordury v interiérovém designu

Napsat komentář