Nápady a inspirace

4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami

4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami

Nemůžete se dočkat Vánoc? Je to nejen čas plný příprav a povinností, ale také krásné chvíle strávené s nejbližšími. Jak vnést kouzlo Vánoc do vašeho interiéru? Odpověď je nasnadě – vsaďte na zdobení pomocí šablon! S jejich pomocí proměníte celý dům k nepoznání. Nečekejte – začněte si užívat tento kouzelný čas ještě dnes!

RUČNĚ ZDOBENÉ OČKY

Ručně zdobené cetky jsou klasické vánoční ozdoby a pomocí šablon jim dodáte ještě rafinovanější charakter. Vyberte si své oblíbené motivy – tradiční vánoční stromky, sněhové vločky, sněhuláky, soby připoutané k vánočním saním nebo Santa Clause – a popusťte uzdu své kreativitě. Je to skvělá zábava pro dospělé i nejmladší členy rodiny. Hotové cetky nejen ozdobí vánoční stromeček, ale poslouží i jako jedinečná vzpomínka na rodinné chvíle strávené jejich tvorbou. Zde se budou skvěle hodit menší šablony z Nakleo Christmas Collection – budou se hodit nejen na cukroví, ale i na vaše cetky!

4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami
4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami

NÁSTĚNNÝ VÁNOČNÍ STROM

Nemáte místo pro tradiční vánoční stromeček? Nebojte se! Vytvořte si svůj vlastní jedinečný strom na zeď pomocí šablon. Stačí kousek kartonu, barevné barvy a trocha fantazie! Namalujte obrysy vánočního stromku a poté jej ozdobte, jak si přejete. Tato netradiční dekorace hosty nejen překvapí, ale také ušetří místo v místnosti, což je zvláště v menších bytech klíčové. Navíc můžete takový vánoční stromeček ozdobit malými připevněnými cetky a světýlky, které vám dodají trojrozměrný efekt. Abyste vánoční kouzlo pocítili ještě více, zakryjte to celé umělým sněhem ve spreji.

VÁNOČNÍ STŮL

Vánoční stůl je místem, kde se schází celá rodina a tráví spolu nezapomenutelné chvíle. Udělejte to tak kouzelné jako zbytek vašeho domova! Pomocí šablon ozdobte ubrousky, prostírání nebo třeba ubrusy. Klasické vánoční motivy, jako jsou sobi, andělé, sáně nebo sněhuláci, okamžitě dodají sváteční atmosféru i tomu nejnáročnějšímu interiéru. Perníčky na stromeček nebo cukroví pro Ježíška? Domácí sladkosti chutnají vždy nejlépe! Veškeré pečivo můžete jedinečným způsobem ozdobit pomocí naší sady vzorů. Nezapomeňte, že pomocí šablon můžete barvy sladit se zbytkem dekorací a vytvořit tak soudržný a harmonický dekor.

4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami
4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami

DOKONČETE VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU

Díky šablonám snadno doplníte jakékoli aranžmá a dodáte mu jedinečný charakter. Použijte je nejen na zeď, ale také na povlečení, závěsy a další textilie. Jak malovat na látky? Jaké nástroje použít? Je to jednodušší, než si myslíte! Malování vánočních motivů přímo na okna bude perfektním doplňkem dekoračních závěsů. Skvěle k tomu poslouží stříkaný umělý sníh. Použijte jej i na vánoční stromeček! Doplňte celý vzhled barevnými světly a svíčkami s vůní perníku. Celý domov díky tomu získá nenapodobitelnou kouzelnou atmosféru a vaše dovolená bude ještě nezapomenutelnější!

Napsat komentář