Nápady a inspirace

Trendy pro jaro 2024 – interiérový design s opakovaně použitelnými malířskými šablonami

Jaro přináší nejen oživení přírody, ale také nové inspirace pro naše interiéry. Tyto změny můžete provést pomocí našich opakovaně použitelných malířských šablon! Letos, stejně jako příroda po zimním spánku, se zdá být interiérové designové trendy blíže přírodě než kdy dříve. Bude to útulné, přirozené a nadčasové! Koncept luxusu bude předefinován, objevte potenciál teplých a hlubokých barev, zamilujte se do nedokonalostí a opět se obraťte k přírodě. Chcete provést jarní renovaci? Nebo možná máte chuť udělat nějaké lehké kosmetické změny kolem sebe? Podívejte se, co je trendy, objevte možnosti interiérového designu a proveďte změny!

Nadčasová Skandinávie a přírodní dřevo pro jarní osvěžení

Skandinávský styl je několik posledních let na špičce a je to zcela pochopitelné, protože je to jeden z těch trendů, který miluje přírodní barvy, dřevo a jemnost. Během let a vývoje tohoto interiérového designu se jistá nedokonalost stala nejen přijatelnou, ale dokonce žádanou. Člověk by mohl říci, že skandinávský styl se v průběhu evoluce stal méně striktním, a nedokonalé přídavky jsou nyní žádané jako efektivní kontrast k převažujícímu pořádku. Malířské šablony lze použít zde jako silný akcent, který zvýrazní charakter interiéru. Protože se méně bojíme směsování stylů, stojí za to zvážit použití geometrických vzorů, které se skvěle hodí jako centrální dekorace v místnosti. Jsou pryč doby, kdy jsme museli striktně dodržovat pokyny konkrétního stylu! S našimi šablonami můžete snadno vytvořit jedinečnou dekoraci, která přinese do zařízeného prostoru nádech čerstvého vzduchu. Dalším skvělým způsobem, jak osvěžit váš interiér na jaro, je použití krajinářských šablon na každodenní předměty, které máte kolem sebe.

Japandi jako moderní fúze stylů

Novým trendem pro tento jaro v interiérovém designu je styl Japandi – kombinace tradičních japonských vzorů s skandinávským minimalismem. Není to jen způsob, jak zdobit domov, ale skutečná filozofie života zaměřená na jednoduchost, funkčnost a harmonii s přírodou. Použití přírodních materiálů jako je dřevo a ratan, kombinované s tlumenými barvami jako je bílá, šedá a béžová, je esencí Japandi. Tato elegantní kombinace vytváří jedinečnou atmosféru v místnostech, která je ideální pro jarní dny. V naší nabídce najdete šablony, které krásně osvěží jakýkoli interiér. Mnoho z těchto produktů se skvěle hodí do trendu Japandi, což usnadňuje zařizování! V Japandi stylu nejde jen o nábytek a základní prvky, ale také o pečlivě vybrané doplňky a aranžmány, které zdůrazňují jeho charakter. Volba minimalistických, ale pečlivě vybraných kousků může do prostoru vnést jemné akcenty. Ručně vyráběné keramické výrobky s jednoduchými, organickými tvary jsou vynikající volbou, protože přidávají k okolnímu prostoru jemný šarm. Můžete také zvolit látky s přírodní texturou, jako je len nebo bavlna, které se skvěle sladí s tímto stylem.

Bohatá ornamentika versus skromné interiéry

Vedle přírodních barev jako jsou béžová, hnědá, zelená nebo jemné bílé, se také krásně prezentuje zlatá barva. Může být subtilním doplňkem ve formě zlatých rámečků, svícenů nebo malých ozdob, ale také může být odvážnou volbou jako hlavní barevné schéma. Nepochybně boho styl září plným leskem mezi přírodními aranžmá s zlatem, zvláště v této sezóně. Možná není žádný jiný styl, který by nabízel tolik možností aranžování jako boho. Navíc kontrastní barvy mohou být odvážným designovým prvkem, použité jako akcenty nebo dokonce jako hlavní téma aranžmá. S našimi šablonami můžete snadno vytvořit jedinečnou dekoraci, která osvěží interiérový design. Stačí si vybrat zajímavý motiv a aplikovat ho na různé povrchy. Například smaragdová zeleň může přidat hloubku a charakter místnosti, zejména když je kombinována se zlatými odstíny. Červené, námořnické modři nebo hluboké fialové jsou také barvy, které mohou vytvořit výrazné kontrasty, přinášející energii a dynamiku do interiéru.