4 způsoby, jak vyzdobit dětský pokoj pomocí opakovaně použitelných šablon

Každé dítě má jiné sny. Člověk se chce stát fotbalistou, druhý sní o kouzelném světě a víly a třetí fantazíruje o divokých dobrodružstvích v přírodě džungli. Díky našim šablonám snadno splníte všechny požadavky vašeho děťátka! Obnovením jeho ložnice mu poskytnete nejen příležitost rozvíjet svou představivost, ale také vytvoříte ideální místo pro bezstarostnou hru a příjemné učení. V naší nabídce najdete mnoho designů, které se dokonale hodí pro zařízení dětského pokoje a díky nimž si každý jistě najde něco podle svých zájmů. Různé velikosti vzorů v sadách vám navíc umožní vytvořit jedinečnou kompozici a jejich opakované použití vám umožní vzor překreslit tolikrát, kolikrát budete chtít. Šablony jsou skvělým způsobem, jak snadno a rychle proměnit dětský pokoj v jeho vlastní malé království. Třpytivé barvy? Fluorescenční? Nebo možná sprej? Udělejte radost sobě i svému batoleti! Vyplňte vzor čímkoli chcete a vytvořte si neobyčejnou dekoraci!

Dětský pokoj / Dětský pokoj

OPAKOVÁNÍ VZORU

Zařizování dětského pokoje je pro každého rodiče jedním z nejtěžších úkolů. V tomto případě se vyplatí použít šablony. Díky nim můžete zařídit celý interiér svého dítěte v jeho oblíbené pohádkové atmosféře. Vybraný design můžete umístit nejen na zeď, ale také na stůl, postel, skříň a další nábytek. Opakováním stejného motivu na několika plochách dodáte celému pokoji originální charakter a vytvoříte harmonický prostor, ve kterém si vaše dítě bude moci každý den hrát a rozvíjet se. Štětce s tvrdými štětinami, které jsou ideální pro natírání dřevěných povrchů, vám jistě pomohou takový ornament vyrobit. Pomocí menších prostěradel navíc můžete stejným vzorem ozdobit i ložní prádlo nebo závěsy. Zde vám přijdou na pomoc hladké houbové štětce, které jsou ideální pro vyplňování takových měkkých materiálů. Na našich webových stránkách najdete podrobný návod krok za krokem, jak namalovat vzor na libovolný povrch a jaké nářadí budete k této práci potřebovat.

NAMALUJTE SI VLASTNÍ TAPETU

Chcete levně renovovat dětský pokoj? Šablony jsou skvělou alternativou k drahým tapety. Jejich další výhodou je vícenásobné použití, díky kterému budete moci vy i vaše dítě daný motiv donekonečna přemalovávat. Stačí šablonu přesně opláchnout vodou a ihned po zaschnutí je připravena k dalšímu použití. Součástí každé sady jsou také menší vzorovací listy, díky nimž vymalujete i ta nejhůře dostupná místa. Vykonávání všech prací se výrazně zjednoduší tím, že kartáče z přírodních štětin, díky nimž pečlivě a přesně vyplníte každý, i ten nejmenší prvek. Neomezujte se pouze na jeden odstín! Naše nabídka zahrnuje sady skládající se až ze 4 různých barev, díky nimž si každé dítě vytvoří vlastní pestrobarevnou kompozici. Kromě toho máme k dispozici řadu různých motivů, jako např. mraky, tečky nebo včelí plástve které dokonale zapadnou do pokoje chlapce i dívky. Zvolte správný design a vytvořte místo, kde si vaše dítě bude moci hrát a rozvíjet se každý den!

Dětský pokoj / Dětský pokoj
Dětský pokoj / Dětský pokoj

VYTVOŘIT JEDINEČNOU KOMPOZICI

O co se vaše dítě zajímá? Kouzelný svět víl? Divoká džungle a zvířata? Nebo možná auta a cestování? Naše bohatá nabídka jistě uspokojí i ty největší požadavky chlapců a dívek. Každá sada obsahuje 14 různých vzorů na stejné téma, jejichž kombinací vytvoříte ucelenou a harmonickou kompozici přizpůsobenou vašim individuálním potřebám. Díky velkému množství vzorů můžete celý pokoj zařídit ve stylu svého dítěte! Vlastnoručně vyrobená nástěnná dekorace vám umožní plně realizovat vlastní vizi, nezpůsobí velké problémy při vytváření a efekt práce uspokojí každého. Takové bohaté, pestrobarevné dílo nepochybně podnítí představivost vašeho dítěte a povzbudí ho nejen k věčnému hraní, ale také k neustálému rozvíjení a rozšiřování jeho znalostí. Šablony nám dávají nekonečné tvůrčí možnosti. V kombinaci s dalšími vzory, barevnými variacemi a různými technikami a předměty používanými k výrobě můžete vytvořit skutečné umělecké dílo.

ZDOBENÍ TKANIN A NÁBYTKU

Díky šablonám můžete změnit jakýkoli interiér s omezeným rozpočtem. Výběrem správného designu a jeho správným použitím nejen obnovíte dekor, který vás již omrzel, ale také ozdobíte nově zrekonstruovanou místnost. Je však třeba mít na paměti, že stěna není jediným místem, kde můžete vyplnit vzor. Naše šablony se skvěle hodí i na nábytek a originální motiv na dřevěném povrchu, skle nebo dlaždicích vytvoří působivý efekt i v tom nejnáročnějším interiéru. Šablony se dobře hodí také na textil – a neobvyklý design na tričku nebo na dekoračním polštáři bude jistě působit jedinečným dojmem. K provádění těchto prací je třeba použít křídu nebo akrylové barvy a díky vyplnění vzoru fluorescenčními nebo neonovými barvami bude celá věc vypadat atraktivně. Nezapomeňte také předem očistit povrch a použít tuhé houbové kartáče které najdete v naší nabídce. Základem dobře odvedené práce je správný nástroj. Jak víme, existuje mnoho různých způsobů zdobení. Popusťte uzdu své fantazii a vyřáděte se s technikou decoupage! Originální vzor vytvořený pomocí vhodného výrobku na stěně, nábytku nebo okně se nepochybně trefí do vkusu mnoha malých nadšenců pohádkových dobrodružství.

Dětský pokoj / Dětský pokoj