4 nápady na vánoční dárky - DIY se šablonami

4 nápady na vánoční dárky – DIY se šablonami

Vánoce nejsou jen časem vánočního stromečku, blikajících světýlek a vůně pečeného cukroví. Je to také okamžik, kdy chceme vyjádřit svou lásku a úctu k těm, které máme kolem sebe. Přemýšlíte nad originálním vánočním dárkem? Nic nepřinese větší radost než ručně vyrobené překvapení přímo od srdce! Jak k tomu použít šablony? Podívej se sám!

Pokračovat ve čtení

4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami

4 nápady na vánoční ozdoby se šablonami

Nemůžete se dočkat Vánoc? Je to nejen čas plný příprav a povinností, ale také krásné chvíle strávené s nejbližšími. Jak vnést kouzlo Vánoc do vašeho interiéru? Odpověď je nasnadě – vsaďte na zdobení pomocí šablon! S jejich pomocí proměníte celý dům k nepoznání. Nečekejte – začněte si užívat tento kouzelný čas ještě dnes!

Pokračovat ve čtení

PEACH FUZZ – PANTONE PŘEDSTAVUJE BARVU ROKU 2024

Americký institut Pantone v souladu se svou každoroční tradicí vyhlásil Peach Fuzz 13-1023 jako hlavní barvu nadcházející sezóny. Zjistěte, co je to daný odstín, co znamená a jak se dá využít v interiérovém designu. Zjistěte, které z našich vzorů dokonale fungují s Peach Fuzz a vytvořte jedinečné umělecké dílo. Všechny tyto informace najdete v příspěvku níže!

Pokračovat ve čtení

3 způsoby použití šablon pro jednotlivé projekty

3 způsoby použití šablon pro jednotlivé projekty

V dnešním blogu vám představíme tři řešení, která naši klienti nejčastěji volí. Od dekorativního betonu s jemným vzorem mandaly až po restaurovaný nábytek a kreativní použití šablon na dlaždicích. Na jaké vzory vsadit? Jaké techniky použít? Nechte se inspirovat, popusťte uzdu své fantazii a vytvořte něco jedinečného ve svém vlastním domě!

Pokračovat ve čtení

Jak obnovit nábytek pomocí šablon?

Jak obnovit nábytek pomocí šablon?

Jak obnovit starou komodu jednoduchým a rychlým způsobem? Pokud jste nadšenci řemesel a chcete dát druhý život svému staromódnímu nábytku, tento článek je právě pro vás! Dozvíte se, jak restaurovat nábytek pomocí šablon, které dokážou zcela proměnit vzhled vašeho interiéru a vnést svěží závan kreativity do celého vašeho domova. Objevte nový prostor ve svém vlastním interiéru!

Pokračovat ve čtení

4 cesty k halloweenské výzdobě pomocí šablon

4 cesty k halloweenské výzdobě pomocí šablon

Halloween se stále více stává součástí našich tradičních každoročních slavností. Co si spojujeme s nocí plnou duchů a děsivých stvoření? Na jaký dekor vsadit? V dnešním příspěvku vám ukážeme čtyři nápady na dekorace pomocí šablon, které jsou jednoduché a zároveň působivé. Připravte si barvy, štětce a trochu fantazie, protože vstupujeme do světa halloweenských kouzel!

Pokračovat ve čtení