PODMÍNKY

PŘEHLED

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost Nakleo (“Nakleo”) se sídlem v Lodži v Polsku, zapsaná v obchodním rejstříku Národního soudního rejstříku pod číslem KRS: 0000366626. Tato smlouva upravuje váš přístup na tyto webové stránky a jejich používání. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, nepoužívejte naše webové stránky.

INFORMACE O PRODUKTU A JEHO POPIS

Dbáme na správnost popisu výrobku a informací o velikosti. Někdy však může dojít k chybám a společnost Nakleo nemůže nést odpovědnost za správnost popisů nebo za kroky podniknuté na základě informací uvedených na webových stránkách. Pokud se domníváte, že poskytujeme nepřesné informace, kontaktujte nás prosím.

AUTORSKÁ PRÁVA

Veškerý obsah obsažený na těchto webových stránkách, jako jsou texty, návrhy, obrázky, grafika, fotografie, obrázky, filmy, videa, zvuky a další poskytnutý obsah, je výhradním vlastnictvím společnosti Nakleo nebo jejích dodavatelů obsahu a je chráněn v plném rozsahu podle mezinárodních zákonů o autorských právech. Podle platných zákonů o autorských právech je zakázáno kopírovat, reprodukovat, upravovat, distribuovat, zobrazovat, předvádět nebo přenášet jakýkoli obsah těchto webových stránek za jakýmkoli účelem.

Jednotlivcům umožňujeme používat naše šablony na předměty určené k dalšímu prodeji v jednorázovém nebo velmi malém rozsahu.

Žádosti o použití našich šablon pro komerční použití nebo velkovýrobu je třeba zaslat písemně na naši e-mailovou adresu.
Bez ohledu na výše uvedené vám společnost Nakleo uděluje omezenou, nevýhradní a odvolatelnou licenci na pořizování elektronických nebo papírových kopií informací zveřejněných na kterékoli stránce za předpokladu, že kopie bude použita výhradně pro nekomerční, osobní účely.

PRÁVA K OCHRANNÝM ZNÁMKÁM

“Nakleo Art&Wall Decor” je ochranná známka společnosti Nakleo Sp. z o.o.. Veškerá práva k této značce patří výhradně společnosti Nakleo Sp. z o.o., a jsou chráněny před reprodukcí, napodobováním nebo matoucím či klamavým použitím podle národních a mezinárodních zákonů o ochranných známkách a autorských právech. Nic z toho, co je zde uvedeno, vám ani žádné třetí straně neuděluje žádnou licenci ani právo na používání výše uvedeného. Použití nebo zneužití těchto ochranných známek nebo jakýchkoli jiných materiálů, s výjimkou zde povolených, je výslovně zakázáno.

ZADÁNÍ OBJEDNÁVKY

Po obdržení objednávky a platby vám bude zaslán potvrzovací e-mail s podrobnostmi objednávky. Tímto vás chceme informovat, že jsme vaši objednávku obdrželi a že ji budeme zpracovávat. Ujistěte se, že údaje o adrese, které jste nám poskytli, jsou aktuální a správné. Obdržíte také odkaz na podrobnosti o své objednávce, kde budete moci zkontrolovat průběh zpracování objednávky. Všechny produkty budou odeslány na adresu, kterou uvedete při objednávce. V případě jakýchkoli změn nás prosím kontaktujte před odesláním objednávky.

PLATBY

Před zpracováním a odesláním objednávky je nutné provést platbu. Přijímáme všechny hlavní kreditní a debetní karty nebo můžete platit pomocí prostředků na účtu Paypal.

Všechny ceny na webových stránkách jsou přesné v době zveřejnění. Ceny jsou uvedeny v CZK.

ODESLÁNÍ A DODÁNÍ

Objednávky zasíláme po celém světě. P&P se účtuje za objednávku, nikoli za položku.

Pošleme vám e-mail s informací o odeslání vaší objednávky.

Ceny poštovného a dodací lhůty naleznete na našich stránkách Doprava a vrácení zboží stránka: Zboží z obchodu.

Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zboží odeslali v předpokládaných termínech, nicméně zpoždění je občas nevyhnutelné v důsledku nepředvídatelných faktorů. Společnost Nakleo nenese žádnou odpovědnost za zpoždění nebo neodeslání zboží v předpokládaných termínech.

Doručení je závislé na poštovních službách vaší země, proto společnost Nakleo nemůže převzít odpovědnost za pozdní nebo neúspěšné doručení, které je způsobeno okolnostmi mimo naši kontrolu.

ZPĚTNÉ VYUŽITÍ

S potěšením nabízíme bezplatné vrácení zboží po celém světě pro všechny nákupy uskutečněné prostřednictvím našich webových stránek.

Na vrácení zboží máte 30 dní od data doručení.

Pokud si přejete z jakéhokoli důvodu vrátit zakoupené zboží, kontaktujte prosím náš zákaznický servis e-mailem (contact@nakleo.com) a sdělte nám číslo své objednávky a položky, které chcete vrátit. V závislosti na vaší poloze vám poskytneme předplacený štítek pro přepravu nebo vám pouze vrátíme peníze, pokud je kvůli hodnotě zboží vrácení zboží nevýhodné.

Všechny náhrady budou provedeny prostřednictvím služby PayPal na váš původní způsob platby.

ZÁRUKA

Na naše výrobky poskytujeme záruku bez vad materiálu a zpracování. Jakýkoli vadný výrobek by měl být nahlášen zasláním e-mailu na adresu contact@nakleo.com. Vadný výrobek vyměníme nebo vrátíme peníze do 7 dnů.

Společnost Nakleo nenese odpovědnost vůči vám ani žádné třetí straně za škody jakéhokoli druhu, včetně jakýchkoli škod souvisejících s použitím nebo používáním našich produktů.

ELEKTRONICKÁ KOMUNIKACE

Když navštívíte naše webové stránky nebo nám pošlete e-maily, komunikujete s námi elektronicky. Souhlasíte s tím, že od nás budete dostávat elektronická sdělení. Čas od času s vámi budeme komunikovat e-mailem nebo zveřejněním oznámení na našich webových stránkách. Souhlasíte s tím, že veškeré dohody, oznámení a jiná sdělení, která vám poskytujeme elektronicky, splňují veškeré zákonné požadavky, které se rovnají písemné formě takových sdělení.

PRIVACY

Vaše soukromí bereme velmi vážně a vaše osobní údaje nesdílíme s nikým jiným.

Pro zpracování a odeslání vaší objednávky použijeme vaše jméno a adresu, které jste nám poskytli. PayPal provede platbu při pokladně a my nedostaneme ani neukládáme žádné informace o vaší kartě. Vaši e-mailovou adresu použijeme k tomu, abychom vás informovali o stavu vaší objednávky a kontaktovali vás v souvislosti s nákupem pouze v případě potřeby. Podrobné informace naleznete v našem Zásady ochrany osobních údajů.

ZMĚNY OBCHODNÍCH PODMÍNEK

Aktuální verzi smluvních podmínek si můžete kdykoli prohlédnout na této stránce.

Vyhrazujeme si právo dle vlastního uvážení aktualizovat, měnit nebo nahrazovat jakoukoli část těchto smluvních podmínek zveřejněním aktualizací a změn na našich webových stránkách.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Dotazy týkající se podmínek služby nám zasílejte na adresu contact@nakleo.com.

Naše kontaktní informace jsou uvedeny níže:

Nakleo Sp. z o.o.
Generál Franciszka Kleeberga 37
91-493, Lodž, Polsko

e-mail: kontakt@nakleo.cz
telefon: +48 579 997 820

KRS: 0000366626

DPH (Polsko): PL9471973209
DPH (Spojené království): GB359877916
DPH (Německo): DE330860238
DPH (Francie): FR19894057991