PRAVIDLA SOUTĚŽE: “Kreativní dekorace do dětského pokoje”.

1. IDENTITA

Organizátorem soutěže je NAKLEO Sp. z o.o., Kleeberga 37, 91-493 Lodž, Polsko, e-mailová adresa: biuro@nakleo.pl.

2. DOBA TRVÁNÍ SOUTĚŽE

Soutěž začíná 17.5.2023 a trvá do 28.5.2023. Účastníci budou oceněni na základě zaslaných prací v komentářích zveřejněných na sociálních sítích nebo v soukromých zprávách. Veřejné vyhlášení výsledků se uskuteční 1. 6. 2023.

3. PODMÍNKY ÚČASTI

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, která splnila soutěžní úkol, přečetla si pravidla soutěže a souhlasí s jejich ustanoveními.

4. SOUTĚŽNÍ ÚKOL
Soutěžním úkolem je vlastnoručně vyrobit dekoraci do dětského pokoje.
Fotografii vyrobené dekorace zašlete v soukromé zprávě nebo ji označte v komentáři pod soutěžním příspěvkem. Aby byl zajištěn řádný průběh soutěže, vybere pořadatel 1 nejzajímavější a nejkreativnější práci a odmění jednu libovolnou šablonu z celé nabídky, kterou si vybere vítěz soutěže, a navíc sadu akrylových barev.

5. CENY V SOUTĚŽI

Organizátor je zakladatelem ceny.
V soutěži se uděluje 1 cena:

1 šablona a 1 sada akrylových barev, které si vítěz soutěže nezávisle vybere ze všech dostupných produktů na webových stránkách nakleo.pl.
Výherce soutěže bude o výhře informován prostřednictvím Facebooku.

6. AUTORSKÁ PRÁVA

Správcem osobních údajů účastníků je NAKLEO Sp. z o.o., Kleeberga 37, 91-493 Lodž, Polsko, e-mailová adresa: biuro@nakleo.pl, NIP: 9471973209, REGON: 100968840. Osobní údaje účastníků Soutěže budou Organizátorem zpracovávány pouze za účelem provedení činností nezbytných pro řádný průběh Soutěže.

7. ROZSAH ODPOVĚDNOSTI

Soutěž není žádným způsobem podporována, sponzorována, organizována ani spojena se společnostmi Instagram a Facebook. Služby Instagram a Facebook nemají s pořádanou soutěží nic společného, jsou zcela zbaveny odpovědnosti za její organizaci a průběh a veškeré dotazy, připomínky a stížnosti je třeba adresovat organizátorovi.