ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Ochrana údajů

Nakleo Sp. z o.o. se zavazuje dodržovat obecné nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR). Péče o osobní údaje, které s námi sdílíte, je velmi důležitá, a proto chceme, abyste měli jistotu, že vaše osobní údaje jsou uchovávány bezpečně, a abyste věděli, jak je používáme, abychom vám mohli nabídnout lepší a personalizovanější zážitek z nakupování.

Toto oznámení jsme zveřejnili, abychom vám pomohli pochopit, jak a proč od vás shromažďujeme informace, s kým je sdílíme (a proč) a jaká jsou vaše práva.

Když si u nás objednáte, uzavíráte s námi smlouvu a my vás požádáme o některé osobní údaje, jako jsou:

 • celé jméno
 • fakturační a dodací adresa
 • kontaktní čísla
 • e-mailová adresa

Za účelem personalizace webových stránek budeme také shromažďovat informace o zařízeních, která používáte k přístupu na naše webové stránky, což může zahrnovat vaši IP adresu, vaše preference při prohlížení a nakupování (například zobrazené stránky a údaje o provozu). Další informace o našich zásadách používání souborů cookie naleznete níže.

Jak používáme vaše informace

Ochrana osobních údajů říká, že vaše osobní údaje smíme používat a sdílet pouze v případě, že k tomu máme řádný důvod. Zákon říká, že musíme mít jeden nebo více z těchto důvodů:

 • Smlouva – vaše osobní údaje jsou zpracovávány za účelem splnění smluvního ujednání, např. za účelem zaslání vaší objednávky.
 • Souhlas – pokud souhlasíte s tím, abychom vaše údaje používali tímto způsobem, např. pro zasílání e-mailů a personalizovaných online reklam.
 • Legitimní zájmy – to znamená zájmy společnosti Nakleo Sp. z o.o. při řízení našeho podnikání, abychom vám mohli poskytovat nejlepší produkty a služby tím nejbezpečnějším a nejvhodnějším způsobem, např. předávat vaše údaje doručovacím službám třetích stran.
 • Právní povinnost – pokud existuje zákonný nebo jiný právní požadavek na sdílení informací.
K čemu vaše osobní údaje používáme
 • Zpracování vašich objednávek a informování o stavu objednávky
 • Kontaktování za účelem provedení průzkumu mezi zákazníky a získání zpětné vazby a recenze produktu.
 • Provádění personalizace a správy webových stránek
 • Marketingová komunikace a online personalizovaná reklama, která vás informuje o speciálních nabídkách, nových designech a personalizovaných propagačních akcích.
 • Pro jakékoli související účely, kdy máme zákonné právo nebo povinnost použít nebo zveřejnit vaše informace, včetně prevence trestné činnosti a podvodů.
S kým sdílíme vaše údaje a proč

Za účelem dodání vaší objednávky Nakleo Sp. z o.o. spolupracuje s různými kurýrními společnostmi. Předáváme minimální množství informací potřebných k vyřízení vámi zadaných objednávek.

K bezpečnému přijímání a správě plateb využíváme důvěryhodné poskytovatele zpracování plateb třetích stran.

Nakleo Sp. z o.o. používá ke správě vašich informací různé online databázové aplikace. Aplikace, které používáme, jsou chráněny bezpečnými hesly a používají je pouze naši vyškolení zaměstnanci.

Udržování kontaktu s vámi

Chceme vás průběžně informovat o novém sortimentu, speciálních nabídkách a vylepšeních našich webových stránek. Když u nás zadáte objednávku, požádáme vás o zaškrtnutí políčka pro zasílání tohoto druhu informací. Nikdy nebudeme vaše údaje sdílet s jinými společnostmi pro jejich marketingové účely.

Pokud se rozhodnete, že si nepřejete dostávat tento druh informací, můžete kliknout na odkaz pro odhlášení v každém e-mailu nebo nás kontaktovat na adrese contact@nakleo.com a požádat, abychom vám přestali psát.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Vaše údaje uchováme v bezpečí po dobu 7 let. Po uplynutí této doby ji již nepotřebujeme. Máte právo je odstranit dříve a také jsme ze zákona povinni je uchovávat déle, pokud je to nezbytné.

Vaše práva

Vaše osobní údaje jsou chráněny zákonnými právy, mezi něž patří právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů, právo požadovat výmaz nebo opravu vašich osobních údajů nebo právo požadovat přístup k vašim osobním údajům.

Máte právo požadovat od společnosti Nakleo Sp. z o.o., se nazývají vaše práva subjektu údajů.

 • Právo na přístup – žádost o přístup k vašim osobním údajům a informacím o tom, jak je zpracováváme.
 • Právo na opravu – právo na opravu vašich osobních údajů, pokud jsou jakýmkoli způsobem nepřesné.
 • Právo na výmaz – právo na vymazání vašich osobních údajů
 • Právo na omezení zpracování – omezení zpracování vašich osobních údajů
 • Práva týkající se automatizovaného individuálního rozhodování, včetně profilování

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se vašich osobních údajů a společnosti Nakleo Sp. z o.o.

kontakt@nakleo.cz

Tel. +48 579 997 820

Přístupem na tyto webové stránky, jejich prohlížením nebo jiným používáním potvrzujete, že jste si tyto zásady přečetli a porozuměli jim.

Pokud si nepřejete, aby byly vaše údaje použity způsobem uvedeným v našich zásadách, neměli byste naše webové stránky používat.